دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خدا خالق تکنولوژی‌ها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خدا خالق تکنولوژی‌ها

کتاب خدا خالق تکنولوژی‌ها نوشته‌ی حمیدرضا ایمانی پور، اثر جالب و متفاوتی است که دید شما را نسبت به زندگی دگرگون می‌کند، شما را وادار به تفکر می‌نماید و حقیقت هستی را به شما نشان می‌دهد.

به معجزات خدا نگاه می‌کنیم ولی انگار متوجه نمی‌شویم این‌ها را خدا ساخته و با علم ناچیز ما تطبیق داده تا برای ما تا حدودی قابل درک و فهم شود. پیشرفت علم بشر همان معجزات خداوند است که پله پله به ما می‌آموزد تا در رفاه زندگی کنیم و از زندگی لذت ببریم.

در بخشی از کتاب خدا خالق تکنولوژی‌ها می‌خوانیم:

پیچیدگی‌هایی که علم در توضیح همه آن‌ها ناتوان است و تاکنون شاید 23 درصد از این موارد را به زبان علم توضیح داده است. آیا در این مثال ساده نباید تفکر و تأمل کرد، که چه کسی این هماهنگی را با هم متقارن و پیوسته و وابسته کرده است؟ وقتی در این هماهنگی کوچک و ساده تفکر کنیم به هماهنگی و نظم جهان خواهیم رسید هماهنگی و نظمی که میلیاردها برابر پیچیده‌تر از یک لبخند ساده ست، آیا این اتفاقی‌ست؟

واقعاً باید تأسف خورد برای کسانی که منکر وجود خدا هستند، وقتی این همه نشانه به انسان نشان داده شده است. با فکر و خرد و قلب پاک و تشنۀ حقیقت می‌توان با تفکر در ظاهر، به باطن عالم پی برد. به نظر شما زمین چگونه قابل زندگی کردن است؟ قبلاً توضیحاتی راجع به زمین بیان شد، باز هم تأکید می‌کنم که جز وجود یک نیروی ماورائی، زمین نمی‌توانسته به وجود آید و نگهداری شود.

کلمات کلیدی: pdf اثبات وجود خدا، pdf خداشناسی، زندگی معنوی، بهترین دلیل اثبات وجود خدا، دلایل محکم علمی و عقلی در اثبات وجود خدا، کتاب خداشناسی pdf، تاثیر تکنولوژی بر زندگی انسان، مفهوم تکنولوژی، خداشناسی، براهین اثبات وجود خدا، اثبات علمی وجود خدا،

برای دانلود کتاب خدا خالق تکنولوژی‌ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.