دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خواب

  • موضوع: کتاب‌های داستان
  • ۱۵ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۸
  • ۱۶۱۶ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خواب

کتاب خواب داستانی ادبی و کوتاهی به قلم سهراب دانته است.

در بخشی از کتاب خواب می‌خوانیم:

در توهم بین خواب و بیداری، خود واقعی خویش را پیدا کردم که ظاهر وی مانند خواب‌های پوچ انسان زیبا بود. فراتر از زمان و رها از مکان؛ آغشته به افکار اطرافیانم تنها متعلق به من و زاده آرزوهایم بود.

روی نیمکت پارک نشسته بودم و گذر اتوموبیل‌ها را تماشا می‌کردم. چقدر جالب بود! درون آن جعبه‌های آهنی مردمی بودند که یکایک آن‌ها از زندگی بی‌ارزش خود فرار می‌کردند و تشنه‌ی فراموشی مشکلات به ظاهر سخت خود بودند. احساسات خود را درون ظبطشان مصرف می‌کردند؛ با چشمانی آغشته به عشق، غرایز خود را به یکدیگر تحمیل می‌کردند و طرف مقابلشان صرف نظر از هر گونه تفاوتی همان گونه که در نظر داشتند تعلیم می‌دادند.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه خواب برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه خواب، دانلود داستان کوتاه خواب، دانلود داستان کوتاه خواب برای اندروید، دانلود داستان کوتاه خواب برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب خواب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.