دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب (Chemistry texts: bilingual (persian & english

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب (Chemistry texts: bilingual (persian & english

کتاب (Chemistry texts: bilingual (persian & english تألیف ملیکا ملک آرا، مفاهیم بسیار ساده و پایه‌ی شیمی و مهندسی شیمی را به صورت دو زبانه با سطح زیر متوسط شرح داده است تا کمکی برای دانشجویان باشد.

ما در یادگیری زبان انگلیسی با مشکلات جدی روبرو هستیم. شاید یکی از عوامل مهم آن عدم ارتباط مستقیم با افراد انگلیسی زبان باشد که بی‌شک برای اکثریت افراد این شرایط فراهم نیست. از طرفی اهمیت تسلط به زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست؛ پس مهارت‌های ما مربوط می‌شود به لغاتی که به خاطر می‌سپاریم و سعی می‌کنیم با چیدن کلمات درک تقریبی از جملات داشته باشیم.

اهمیت موارد فوق زمانی دو چندان می‌شود که صحبت از متون تخصصی باشد. به گفته‌ی بسیاری از دانشجویان، یکی از دشوارترین دروس در آزمون کارشناسی ارشد، درس زبان تخصصی است. این کتاب در دو جلد متوسط و پیشرفته نیز ارائه خواهد شد.

کلمات کلیدی: مهندسی شیمی، دانلود کتاب شیمی، دانلود رایگان کتاب pdf، رشته شیمی، ملیکا ملک آرا، زبان تخصصی شیمی چیست، زبان تخصصی شیمی ارشد، زبان تخصصی شیمی + pdf، دانلود رایگان کتاب زبان تخصصی شیمی، شیمی، آموزش شیمی، Melika Molkara،

برای دانلود کتاب (Chemistry texts: bilingual (persian & english و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.