دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب top 10 skills

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب top 10 skills

کتاب top 10 skills حاصل گفتگو مجید خزایی و آقای باب، کارآفرین سوپر ثروتمند آمریکایی است که نکات بسیار مهم و حیاتی را برای رسیدن به موفقیت و ثروت شرح داده است.

در بخشی از کتاب top 10 skills می‌خوانیم:

یکی از دوستام که قبلاً کارخونه داشت بامن تماس و گفت... ورشکست شده و مجبور شده کلاً تمام کارخونه و تجهیزات و خونه و ماشین رو بفروشه و همه چی رو جمع کنه، خیلی چیزای دیگه هم برام تعریف کرد و آخرش به اینجا رسید که اگه تو جای من بودی چیکار می‌کردی؟! منم جواب خاصی نداشتم و سکوت کردم تا اینکه خودش به زبون اومد و گفت: هیچوقت تسلیم نمی‌شم! هیچ‌وقت... گفتش دوباره شروع می‌کنم اونم قو‌ی‌تر و بهتر از دفعه قبل! این یعنی امیدی که هیچ‌گاه ناامید نمیشه می‌دونید چه روزی باید آماده مرگ باشیم؟ دقیقاً روزی که ناامید بشیم. این همون روزیه که باید با این دنیا خداحافظی کنیم و رخت بربندیم! ناامیدی معنایی نداره، تاریک‌ترین زمان شب همون لحظاتیه و بعدش آفتاب طلوع میکنه و روز نو آغاز میشه. هیچ تاریکی همیشگی نیست و تابه حال تو این عالم تاریکی زیاد طول نکشیده... به شرط امید انسان‌ها.

کلمات کلیدی: روانشناسی موفقیت، رسیدن به موفقیت، موفقیت شغلی، ثروتمند شدن، کسب ثروت، افزایش توانایی پول در آوردن، رازهای ثروتمندان، راز ثروتمند شدن، چگونه ثروتمند شویم، رسیدن به موفقیت، موفقیت در کسب و کار، کسب درآمد، درآمدزایی، ثروتمند شدن، راز پولدار شدن در ایران، ذهن ثروتمند، راز ثروتمند شدن،

برای دانلود کتاب top 10 skills و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.