دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 7 پله‌ی نردبان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 7 پله‌ی نردبان

کتاب 7 پله‌ی نردبان به قلم علیرضا حسن زاده با بیان نکات با ارزش و گران‌بها و مثال‌هایی از افراد موفق، راه دستیابی به هدف و رسیدن به موفقیت را با زبانی ساده شرح می‌دهد.

این کتابچه هم مانند دیگر کتابچه‌های این نویسنده بسیار کوتاه و کاربردی است و مطالعه‌ی آن حدود 20 الی 30 دقیقه زمان خواهد برد ولی عمل‌کردن به نکته‌هایش زمان بیشتری را می‌طلبد، نکاتی که سخت و نشدنی نیستند و حتی شاید بار‌ها و بار‌ها آن‌ها را شنیده و یا مطالعه کرده باشید تا حدی که این کتابچه برای شما جنبه‌ی مرور و تذکر پیدا کند ولی بدانید که ما انسان‌ها خیلی زود فراموش می‌کنیم و مدام باید در معرض تذکر و یادآوری باشیم تا آرام آرام مطالب در جانمان بنشینند و به مرحله‌ی عمل درآیند.

در بخشی از کتاب 7 پله ی نردبان می‌خوانیم:
"بعضی چیزها چشمتان را می‌گیرند، ولی فقط دنبال چیزهایی باشید که دلتان را می‌گیرند"
(ضرب المثل قدیمی هندی)
اشتیاق به زبان خودمانی یعنی میل و رغبت شما به کاری.
اشتیاق زمانی ایجاد می‌شود که شما به کارتان علاقه داشته باشید.
خوب اگر شما به کارتان علاقه دارید که خدا را شکر و در غیر اینصورت اگر برایتان ممکن است آنرا رها کنید و به کار مورد علاقه‌تان بپردازید و اگر این کار ممکن نیست خود را به کار کنونی‌تان علاقه مند کنید که راه‌هایی دارد که پیدا کردن آن راهها را به خودتان می‌سپارم که حتی با سرچ در گوگل هم می‌توانید راه‌هایش را پیدا کنید.
زمانی‌که شما به کاری علاقه و اشتیاق دارید کارتان برای شما جنبه تفریح پیدا می‌کند و شما از زندگی لذت می‌برید و حتی در آن کار نوآوری ایجاد می‌کنید و دیگر دچار روزمرگی نیز نمی‌شوید.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب موفقیت، رسیدن به موفقیت، روانشناسی موفقیت، موفقیت در زندگی، موفقیت های فردی، کتاب موفقیت، راز موفقیت، جملات موفقیت، جملات انگیزشی، راه های رسیدن به موفقیت،

برای دانلود کتاب 7 پله‌ی نردبان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.