دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جاده بید مجنون

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جاده بید مجنون

کتاب جاده بید مجنون اثر محسن آثارجوی شامل چندین داستان کوتاه است که با زبانی شیوا و روان نوشته شده است.

در یکی از داستان‌های این کتاب می‌خوانیم:

تا چند وقت قبل از ماجرای مریض شدنم در یک کفاشی کار می‌کردم. وقتی مادرم هم مرد و بچه‌ها خانه را فروختند. من بی‌خان و مان شدم. مقداری پول دست صاحب کارم داشتم که آن را گرفتم و پول ویش یک اتاق را دادم. با پولی که برایم باقی مانده بود مقداری اشیای دست دوم، مثل تلویزیون و یخچال دست دوم برای خانه‌ی جدیدم خریدم.
از صبح تا شب کار می‌کردم و وقتی شب به خانه می‌آمدم تلویزیون را روشن می‌کردم و جلویش دراز می‌کشیدم تا خوابم ببرد. بعضی شب‌ها اگر تلویزیون برنامه‌ی مورد علاقه‌ام را نداشت کتابی را تازه خریده بودم مطالعه می‌کردم. همیشه باید یک جوری وقت‌های خالی خود را پر می‌کردم. چون تجربه کرده بودم که هر وقت ذهنم بی‌کار می‌شد به یاد غم و غصه‌هایم می‌افتادم.

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان کوتاه جاده بید مجنون، دانلود داستان کوتاه جاده بید مجنون،

برای دانلود کتاب جاده بید مجنون و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.