افزودن کتاب
 
ایمیل شما

دانلود کتاب آموزش تکنیک‌های تقویت حافظه و افزایش هوش

نویسنده | آپلود توسط مجتبی فیاض۳۵۸۸ بازدید
دانلود کتاب آموزش تکنیک‌های تقویت حافظه و افزایش هوش
بزرگنمایی
(۰)
دانلود کتاب آموزش تکنیک‌های تقویت حافظه و افزایش هوش
معرفی کتاب آموزش تکنیک‌های تقویت حافظه و افزایش هوش

هدف کتاب آموزش تکنیک‌های تقویت حافظه و افزایش هوش نوشته مجتبی فیاض این است که به شما کمک کند تا بتوانید بهتر از توانمندی‌های مغزتان استفاده کنید. حافظه را تقویت کرده و ضزیب هوشی خود را افزایش دهید.

شما با خواندن بخش‌های این کتاب، یک ابزار پرورش مغز در اختیار خواهید داشت که این ابزار نه تنها فوق العاده سرگرم کننده است بلکه شما را قادر خواهد ساخت که با ذهن خود کارهایی را انجام دهید که هرگز فکرش را هم نمی‌کردید. این آموزش یک سیستم تقویت حافظه ریاضی است که مهارت‌های شگفت‌انگیزی را به شما آموزش خواهد داد. بخش‌های مختلف این آموزش یک مجموعه به هم پیوسته است که برای یک دوره صد روزه برنامه ریزی شده است. بنابراین مهم است که تمرین‌های کتاب را گام به گام انجام دهید زیرا یادگیری هر مهارت به مهارت‌های قبلی ارتباط دارد. تکرار تمرین‌ها نیز به نوبه خود بسیار مهم است زیرا هر بار که مهارتی را تمرین می‌کنید باعث افزایش سرعت و افزایش قدرت تمرکز می‌گردد.

انجام تمرین‌هایی که در بخش‌های مختلف این آموزش برای شما برنامه ریزی شده، صد روز طول خواهد کشید. البته این به آن معنا نیست که شما تمرینات خود را بعد از این مدت متوقف کنید. هنگامی که مهارتی را فرا می‌گیرید، باید آن قدر تمرین و تکرار کنید تا بتوانید آن را سریعتر و بهتر انجام دهید. با این کار شما ذهن خود را قوی‌تر می‌کنید به طوری که می‌توانید با انجام ترفندهایی که فرا گرفته‌اید خانواده و دوستان خود را شگفت‌زده کنید. من قصد دارم شما را به یک ماشین حساب سیار تبدیل کنم! این شوخی نیست. شما به زودی قادر خواهید بود که هر گونه عملیات ریاضی را در ذهن خود انجام دهید. پس خود را آماده کنید. در آینده‌ای نزدیک خود شما از کارهایی که قادر به انجام آن هستید متعجب خواهید شد.

کلمات کلیدی: قدرت ذهن، تقویت حافظه، افزایش توانایی های ذهن، راه های پرورش و افزایش هوش، تقویت هوش، حافظه چیست، اختلالات حافظه، مشکلات حافظه، راه های تقویت حافظه، افزایش قدرت حافظه، افزایش هوش

×

لینک کوتاه این کتاب:

این لینک را می توانید در سایت، وبلاگ، ایمیل، فیسبوک، توییتر و... به اشتراک بگذارید.

کتاب‌های مرتبط با کتاب آموزش تکنیک‌های تقویت حافظه و افزایش هوش
دانلود کتاب صوتی چگونه حافظه برتر داشته باشیمدانلود کتاب با نفوذ به ناخودآگاه به تمام آرزوهایتان خواهید رسیددانلود کتاب تکنیک های تقویت حافظهدانلود کتاب 101 راه آسان برای افزایش هوش و حافظهدانلود کتاب مدیتیشن مقدماتی - جلد 1دانلود کتاب مهارت های فکر کردن (Thinking Skills)دانلود کتاب فراشناخت یک معلول - جلد اولIQ & EQدانلود کتاب راه‌های تقویت حافظهدانلود کتاب کنترل و مدیریت ترس و استرس در سخنرانی دانلود کتاب اعتماد به نفس: تبدیل شدن به انسانی غیرقابل توقف و غیرقابل شکستدانلود کتاب چگونه لاغر شوم؟دانلود کتاب معمای ثروتدانلود کتاب زبان خوراکی‌هادانلود کتاب هنر زور نگفتندانلود کتاب کمیک ددپول 2016 - قسمت هجدهمدانلود کتاب نقشه موفقیتدانلود کتاب درس‌ها و تجربه‌های یک فریلنسر موفقدانلود کتاب تغذیه سالمدانلود کتاب مبارزه‌ای شیرین با تنبلیدانلود کتاب خانم‌ها به خودتان افتخار کنیددانلود کتاب حرکت و موفقیتدانلود کتاب خودت نباش: خودت کسی نیست که باید باشیدانلود کتاب روش های ترک عادات بددانلود کتاب چگونه در همه حال فردی با انگیزه باشیم؟
دانلود کتاب گنجینه ای به نام ذهندانلود کتاب قدرت بی پایان ذهنتاندانلود کتاب بیست راه آسان برای بیست برابر کردن ضریب هوشیدانلود کتاب اسرار تغییرات مثبت از طریق هیپنوتیزم و مدی تیشندانلود کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه (The Power of Your Subconscious Mind)دانلود کتاب فراشناخت یک معلول - جلد دومدانلود کتاب قدرت حالگیاهان دارویی که باعث تقویت حافظه می شونددانلود کتاب قهرمان اعتماد به نفس دانلود کتاب استارت موفقیتدانلود کتاب آن زندگی را انتخاب کنید که می‌خواهیددانلود کتاب کاهش وزن سریع با 30 تکنیک طلاییدانلود کتاب 4 کپسول اعتماد به نفسدانلود کتاب ویتامین‌ها و مواد معدنیدانلود کتاب خلق معجزهدانلود کتاب انواع اضطراب که باید آ‌ن‌ها را شناسایی کنیددانلود کتاب 4 راز تبدیل ترس به سوخت حرکت موشکدانلود کتاب چه چیزی مانع موفقیت‌تان شدهدانلود کتاب مدرسه موفقیتدانلود کتاب رهرو راه موفقیتدانلود کتاب سلامت روحی و عاطفی برای خانم‌های جواندانلود کتاب چگونه در زمان کم لاغر شویم و لاغر بمانیم؟دانلود کتاب به سوی موفقیتدانلود کتاب گامی برای موفقیتدانلود کتاب تصدیق مثبت برای موفقیت
معرفی کتاب آموزش تکنیک‌های تقویت حافظه و افزایش هوش به دوستان

دانلود کتاب آموزش تکنیک‌های تقویت حافظه و افزایش هوشاین کتاب را از طریق ایمیل به دوستان خود معرفی کرده و به آنها هدیه کنید.
نظرات
نخستین نظر را شما ثبت کنید!
عضویت در خبرنامه
» با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:
دانلود کتاب‌های جدید
۱۲۶۲ بازدید
دانلود کتاب رمان کیمیاگر
دانلود کتاب‌های پربازدید

دانلود کتاب مسخ [۳۴۰۲۴]

دانلود کتاب یادگار عشق [۱۳۴۰۵]

دانلود کتاب رمان گرمی باران [۱۱۲۸۳]

دانلود کتاب آن زندگی را انتخاب کنید که می‌خواهید [۹۳۴۸]

دانلود کتاب اعتماد به نفس: تبدیل شدن به انسانی غیرقابل توقف و غیرقابل شکست [۸۵۸۲]

دانلود کتاب رمان سال‌های بدون من [۶۷۵۵]

دانلود کتاب اصول و تکنیک‌های مطالعه مفید و موثر [۵۶۰۵]

دانلود کتاب زرتشت و زرتشتیان [۵۴۸۰]

دانلود کتاب کسی به سرهنگ نامه نمی‌نویسد [۴۸۴۱]

دانلود کتاب پزشکی آینده [۴۶۳۲]

دانلود کتاب صوتی بهترین روش‌های ایجاد انگیزه چیست؟ [۴۲۹۸]

دانلود کتاب تلگرام رو قورت بده [۳۷۲۷]

دانلود کتاب صوتی کروکودیل [۳۶۴۷]

دانلود کتاب آموزش تکنیک‌های تقویت حافظه و افزایش هوش [۳۵۸۸]

دانلود کتاب صوتی برف سراسری [۳۲۷۷]

دانلود کتاب خلق معجزه [۳۱۴۷]

دانلود کتاب رمان کدامین گل به غم بسرشته‌تر [۲۹۹۴]

دانلود کتاب آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئو [۲۸۹۲]

دانلود کتاب معمای ثروت [۲۸۸۴]

دانلود کتاب صوتی گیله مرد [۲۸۶۴]

دانلود کتاب مسلخ روح [۲۷۴۸]

دانلود کتاب رمان قهر و مهر [۲۴۳۱]

دانلود کتاب سئو را قورت بده! [۲۲۴۳]

دانلود کتاب جمله‌های طلایی [۲۱۶۷]

دانلود کتاب دیوار نوشته‌های گشتاپو [۲۰۵۸]

آمار سایت
تعداد کتاب‌ها و مقالات: ۹,۵۲۷
ما را در فیسبوک دنبال کنید  ما را در توییتر دنبال کنید  فید - RSS