دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی بهترین روش‌های ایجاد انگیزه چیست؟

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی بهترین روش‌های ایجاد انگیزه چیست؟

کتاب صوتی بهترین روش‌های ایجاد انگیزه چیست؟ نوشته قاسم نوروزی روش‌های کاربردی جهت ایجاد، افزایش انگیزه و اعتماد به نفس را بیان می‌کند.

اهدافتان دور از دسترس شده؟

تا حالا توجه کرده‌اید که چقدر بی‌حوصله و بی‌انگیزه هستید؟ 

ادامه مسیر برایتان سخت شده؟

همه ما انسان‌ها بعضی مواقع دچار چنین احساس‌هایی می‌شویم، آنقدر کسل و تنبل می‌شویم که دوست داریم یک جا کز کنیم و به افکار منفی خودمان فکر کنیم. در اینجا چند روش ساده و کارآمد معرفی می کنم تا انگیزه از دست رفته شما دوباره شکوفا بشود. برای یادآوری اهداف بهترین روش این هست که اهدافتان را مکتوب کنید و همیشه جلو چشمانتان باشد و باید آنقدر مهیج کننده باشد که شما رو وادار به تغییر و حرکت کند.

اهدافتان نباید آنقدر کوچک باشد که انگیزه لازم برای رسیدن به آن را نداشته باشید و نه آنقدر بزرگ باشد که اگر به آن نتوانستید برسید سر خورده بشوید.

کلمات کلیدی: اعتماد به نفس، آموزش بالا بردن اعتماد به نفس، کتاب صوتی بهترین روش‌های ایجاد انگیزه، خودسازی، خودشناسی، کتاب صوتی ایجاد انگیزه، ایجاد انگیزه، افزایش انگیزه،

برای دانلود کتاب صوتی بهترین روش‌های ایجاد انگیزه چیست؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.