دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سواد

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سواد

کتاب سواد نوشته‌ی پائولو فریره، به بررسی اهمیت عمل خوانش، سوادآموزی بزرگسالان و کتابخانه‌های عامه، بازاندیشی سواد، سوادآموزی در عمل، مروری بر سوادآموزی در گینه بیسائو، بی‌سوادی سواد در ایالات متحده و ... می‌پردازد.

بحران بی‌سوادی معمولاً به کشورهای جهان سوم منتسب می‌شود. با این حال، بی‌سوادی بیشتر توسعۀ مداوم کشورهای بسیار صنعتی را تهدید می‌کند.

پیامدهای سطح بالای بی‌سوادی گسترده است و در عین حال تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. بی‌سوادی نه تنها نظم اقتصادی جامعه را تهدید می‌کند، بلکه بی‌عدالتی عمیقی را شکل می‌دهد. این بی‌عدالتی عواقب جدی‌ای دارد، از جمله ناتوانی بی‌سوادان در تصمیم‌گیری برای خودشان یا مشارکت در فرایند سیاسی. بنابراین، بی‌سوادی اساس دموکراسی را تهدید و اصول دموکراتیک جامعه را تضعیف می‌کند.

کلمات کلیدی: سواد اجتماعی، سواد سیاسی، سواد چیست pdf، مفهوم سواد، بیسواد، فرق باسواد و بی سواد، عوارض بی سوادی، سوادآموزی، آموزش سواد، سواد چیست+pdf، بی سوادی مدرن چیست، انواع بی سوادی، بی سواد کیست،

برای دانلود کتاب سواد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.