دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب من و فرهاد و کافه پیانو

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب من و فرهاد و کافه پیانو

کتاب من و فرهاد و کافه پیانو داستانی کوتاه به قلم فرید شهرستانی است.

در بخشی از کتاب من و فرهاد و کافه پیانو می‌خوانیم:

دغدغه‌ی فرهاد جعفری را وقتی دو نکته‌ی آخر کافه پیانو را خواندم تحسین کردم. یک جورایی مرا یاد خودم انداخت که هر وقت کسی از من می‌پرسد چه کاره‌ام نمیتوانم به آن جواب درستی بدهم.

 

کلمات کلیدی: داستان عاشقانه، دانلود مجموعه داستان کوتاه من و فرهاد و کافه پیانو، مجموعه داستان کوتاه من و فرهاد و کافه پیانو، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه من و فرهاد و کافه پیانو، دانلود داستان کوتاه من و فرهاد و کافه پیانو، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب من و فرهاد و کافه پیانو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.