دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

با این غذاها و تکنیک ها استرس را دفع کنید

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی با این غذاها و تکنیک ها استرس را دفع کنید

استرس عکس العمل نامعین انسان است در مقابل فشار یا واکنش فیزیولوژیک بدن ماست در مقابل هر تغییر ، تهدید و فشار بیرونی یا درونی است که تعادل روانی ما را بر هم می زند.امروزه افرادی هستند که از استرس رنج می برند .در این کتاب شما را با راه ها و تکنیک های (غذایی) آشنا خواهیم کرد که با دستور های فوق العاده عالی بدون هیچ دارویی استرس خود را کنترل و در نتیجه آن را به حداقل برسانید.

کلمات کلیدی: راهکارهای کاهش استرس، مقابله با استرس، راه های درمان استرس، افسردگی، استرس چیست، استرس و اضطراب، نقش تغذیه در کاهش استرس، استرس، دفع استرس، راه های دفع استرس،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.