دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب آموزش فن بیان و صداسازی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش فن بیان و صداسازی

آیا شما هم دوست دارید سخنرانی قوی و با اعتماد به نفس بالا داشته باشید؟ از فن بیان چه می‌دانید؟ کتاب آموزش فن بیان و صداسازی توسط مجتبی خیرآبادی برای علاقمندان به رشته‌های گویندگی و کسانی که که مایل هستند فن بیان قوی داشته باشند، به نگارش درآمده است.

در این کتاب نکاتی ویژه برای مدیریت اضطراب ناگهانی در زمان سخنرانی و بازگردانی آرامش ارایه شده است.

در بخشی از کتاب آموزش فن بیان و صداسازی می‌خوانید:

یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌هایی که مردم در مورد سخنرانی دارند این است که دیگران صدایشان را چطور می‌شنوند. ساده‌ترین راه غلبه بر این نگرانی، تمرین زیاد پیش از سخنرانی‌تان است. هرچه جمله بندی‌ها برایتان راحت‌تر باشد، نگرانی کمتری برای ارائه خواهید داشت. در مقابل آینه تمرین کنید یا حتی بهتر از آن، از خودتان فیلم بگیرید. به همه‌ی این تمرین‌ها به عنوان یک اردوی تمرینی برای مسابقه فکر کنید. از اموری که ممکن است باعث حواس پرتی شما شوند یا عجیب به نظر می رسند، یادداشت برداری کنید.

کلمات کلیدی: مهارت های سخنرانی، هنر سخنوری، سخنرانی حرفه ای، آموزش سخنرانی و فن بیان، کتاب آموزش سخنرانی، آموزش سخنرانی، آموزش فن بیان، تقویت فن بیان، علوم ارتباطات، مهارت های گفتاری، آموزش فن بیان، آموزش سخنرانی، تقویت مهارت های ارتباطی، ارتباط موثر با دیگران، مهارت ارتباط موثر، تقویت فن بیان، ارتباط گفتاری، تعریف فن بیان، فن بیان چیست، زبان، زبان بدن، مهارت در سخنرانی، صداسازی، بهبود روابط اجتماعی، سخنرانی حرفه ای، زبان جسم، حالات صورت و بدن،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.