دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب سازه‌های خاص

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سازه‌های خاص

کتاب سازه‌های خاص نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی ساخت سیلوها، مخازن منابع آب و برج‌های خنک کننده می‌پردازد.

در بخشی از کتاب سازه‌های خاص می‌خوانیم:

سیلوها سازه‌های ذخیره سازی هستند که معمولا به منظور انبار کردن ذغال، سیمان، غلات و دیگر مواد دانه‌ای به کار می‌روند. انباره‌ها و سیلوهای بتنی مسلح، به دلیل سهولت تعمیر و نگهداری و کیفیت معماری برتری که در مقایسه با سازه‌های ذخیره سازی فولادی دارند تقریبأ توانسته‌اند جایگزین آن‌ها بشوند. امروزه کارخانه‌های سیمان، به منظور ذخیره سیمان تولید شده همواره متقاضی سیلوهای منفرد یا کندویی هستند.

ابداع روش بتن ریزی با استفاده از قالب‌های لغزان در سازه‌های بلند استوانه‌ای از جنس بتن مسلح سبب تسریع در ساخت این گونه سیلوها شده است. در سیلوهای فلزی مساله کمانش و در سیلوهای بتنی ترک ناشی از فشار مواد، تنش‌های ناشی از زلزله مطرح است. بنابراین سیلو انباره ایستاده‌ای است که از آن برای ذخیره مصالح دانه‌ای استفاده می‌شود. در صورتی که ارتفاع سیلو کوچک باشد اصطلاحا به آن بونکر گفته می‌شود. سیلوها می‌توانند به صورت تک یا به صورت گروهی ساخته شوند، در حالت اخیر کارایی سیلوها در هنگام بهره برداری افزایش می‌یابد. 

کلمات کلیدی: pdf انواع سازه ها، انواع انواع سازه های خاص، انواع سازه بتنی، تحقیق در مورد انواع سازه ها، سیلوهای سیمانی، سیلو سیمانی، سیلوهای سیمان، مخازن منابع آب، مخزن آب، برج‌های خنک کننده، برج‌های خنک کننده چیست، pdf برج‌های خنک کننده، برج‌های خنک کننده آب، برج‌های خنک کننده صنعتی، دانلود رایگان کتاب سازه‌های خاص، دانلود pdf کتاب سازه‌های خاص، انواع سازه در معماری،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.