دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود ماهنامه کاکتوس

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی ماهنامه کاکتوس

ماهنامه کاکتوس به سردبیری فرزانه تقدیری، شامل داستان‌های کوتاه، داستانک، دل‌نوشته، معرفی نویسنده‌های بزرگ، معرفی کتاب‌های نویسندگان بزرگ و معرفی رمان‌های ایرانی و مطالب دیگر می‌باشد‌.

در بخشی از ماهنامه کاکتوس می‌خوانیم:

همیشه مادرش می‌گفت: «پرواز، ترس ندارد»، اما جوجه عقاب گوش نمی‌داد. مادر روزها برای پیدا کردن غذا به صحرا و می‌رفت و موش و خرگوش، مار و مارمولک شکار می‌کرد و برای جوجه‌اش می‌آورد. گاهی جوجه عقاب به لبه‌ی صخره می‌رفت و خودش را مثل یک توپ پر در هم مچاله می‌کرد و سرش را داخل پر و بالش فرو می‌برد و پنجه‌های تیز و برنده‌اش را محکم به لبه‌ی صخره قفل می‌کرد و می‌نشست و به پرنده‌هایی که در آسمان پرواز می‌کردند نگاه می‌کرد. او به جوجه شاهین که همسایه‌شان بود گفته بود: «خیلی دلم می‌خواهد مثل مامان عقاب، بال‌هایم را باز کنم و از آن بالا زمین را نگاه کنم اما از ارتفاع می‌ترسم.»

کلمات کلیدی: نقد و بررسی داستان، تحلیل داستان، نقد و بررسی رمان، تحلیل رمان، ماهنامه کاکتوس، ادبیات داستانی، بررسی آثار ادبی، مجله داستانی، دانلود مجله رایگان، مجلات رایگان، ماهنامه رایگان، pdf مجله، داستان کوتاه، داستان کوتاه ایرانی، دانلود داستان کوتاه، دلنوشته، معرفی رمان،

برای دانلود ماهنامه کاکتوس و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.