دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تعبیر خواب روانشناسی کنش‌های انسانی - جلد دوم

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تعبیر خواب روانشناسی کنش‌های انسانی - جلد دوم

کتاب تعبیر خواب روانشناسی کنش‌های انسانی - جلد دوم نوشته‌ی زهرا رئیسی، از دیدگاه روانشناسی به بررسی و تعبیر خواب‌هایی که می‌بینیم می‌پردازد.

تعبیر خواب روانشناسی تنها یکی از روش‌های مختلف مطالعه‌ی خواب‌ها است. هدف از این شیوه‌ی مطالعه‌ی خواب، بررسی سمبلیک خواب‌ها در جهت رفع ایرادات روانی و گرفتن تصمیمات روشن‌تر و منطقی‌تر برای اتفاقات پیش رو می‌باشد. این شیوه‌ی مطالعه مبتنی بر پیشگویی آینده نیست هر چند با بررسی خواب‌ها می‌توان نتایج تصمیماتی که هم اکنون در پیش داریم را تا حدی سنجید.

در بخشی از کتاب تعبیر خواب روانشناسی کنش‌های انسانی - جلد دوم می‌خوانیم:

تعبیر خواب آرایش کردن

آرایش کردن در خواب، سمبل پوشاندن ایراد یا نقصی باشد که در درون خود احساس کرده، و از بروز آن احساس نگرانی می‌کنید. ممکن است در تلاش باشید تا با ایجاد چهره‌ای دروغین از خود، به هدفی که مد نظرتان است دست یابید. در تعبیر خواب روانشناسی، آرایش غالبا به عنوان سمبلی منفی شناخته شده. از این جهت که با پوشاندن ماهیت وجودی و آن چه که با هویت فرد سر و کار دارد، مرتبط می‌باشد. زمانی که در خواب مشغول آرایش کردن هستید باید توجه داشته باشید که هم اکنون و در زندگی بیداری، در تلاش برای تغییر رویه یا پنهان کردن بخشی از هویت یا شخصیت خود هستید. 

این خواب در حالت مثبت می‌تواند به ایجاد روحیه‌ای جدید و نشاط انگیز در شما برای به وجود آوردن رابطه‌ی عاطفی جدید، یا رونق بخشیدن به روابط فعلی‌تان باشد. در این حالت باید از خودتان بپرسید که با چه کار‌هایی می‌توانید فرد مورد علاقه‌ی خود را تحت تاثیر قرار داده و احساسی مثبت را در او ایجاد کنید. این خواب نشان می‌دهد که شاید لازم باشد تا به اصلاح برخی از خصوصیات اخلاقی خود بپردازید. این خصوصیات منفی ممکن است به مرور موجب به وجود آمدن سردی در رابطه شده باشند. 

اگر در خواب مشاهده کنید که دیگری خود را به شکل عجیبی آرایش کرده است، این خواب به ترس شما از فریب و تظاهر اشاره دارد. ممکن است احساس کنید که افرادی دروغ گو و دو رو اطراف شما را پر کرده‌اند و این احساس منفی شما را در محیط کار یا رابطه‌ی عاطفی، منفعل و سرخورده کرده باشد. با دیدن این خواب باید به ریشه‌های ایجاد این بدبینی توجه کرده و اجازه ندهید که بدبینی کاذب، عملکرد شما را مختل کند.

کلمات کلیدی: کتاب تعبیر خواب، کتاب قواعد تعبیر خواب، قواعد تعبیر خواب، تعبیر خواب، دانلود تعبیر خواب، لیست تعبیر خواب، انواع خواب در روانشناسی، اصول تعبیر خواب، تعبیر خواب pdf، کتاب تعبیر خواب pdf، تعبیر خواب جامع pdf،

برای دانلود کتاب تعبیر خواب روانشناسی کنش‌های انسانی - جلد دوم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.