دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شاد کردن دیگران

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شاد کردن دیگران

رحمت پوریزدی در کتاب شاد کردن دیگران، احادیثی از اهل‌بیت درباره اهمیت شادی و نیز شاد کردن دیگران گردآوری کرده اس،؛ به امید آنکه سرنخ‌هایی برای تحقیق و پژوهش و نیز مایه خوشحالی و خرسندی اهل‌بیت و دوست داران و پیروان آنان باشد؛ و به امید آنکه دلی شاد و لبی خندان شود.

در بخشی از کتاب شاد کردن دیگران می‌خوانیم:

برخی از یاران امام باقر (ع) به ایشان عرض کردند:
شیعه در جامعه‌ی ما زیاد است.
امام فرمود: آیا بی‌نیاز نسبت به نیازمند عطوفت و مهربانی می‌کند و آیا نیکوکار از خطاکار می‌گذرد و در مسائل مالی به همدیگر کمک می‌کنند.
گفتیم: خیر.
فرمود: پس این‌ها شیعه نیستند چون شیعه کسی است که این‌طور عمل کند. [1]

[1]. أَنَّ بَعْضَ أَصْحَابِهِ قَالَ لَهُ جُعِلْتُ فِدَاکَ إِنَّ الشِّیعَۀَ عِنْدَنَا کَثِیرُونَ‌ فَقَالَ هَلْ یَعْطِفُ الْغَنِیُّ عَلَى الْفَقِیرِ وَ یَتَجَاوَزُ الْمُحْسِنُ عَنِ الْمُسِی‌ءِ وَ یَتَوَاسَوْنَ قُلْتُ لَا قَالَ علیه‌السلام لَیْسَ هَؤُلَاءِ الشِّیعَۀَ الشِّیعَۀُ مَنْ یَفْعَلُ هَکَذَا. بِحارالانوار، ج 71، ص313.

کلمات کلیدی: احادیث امامان، حدیث از امامان، دانلود کتاب حدیث، احادیث اخلاقی، دانلود احادیث، دانلود کتاب حدیث، حدیث در مورد شادی، حدیث درباره شادی و خنده، احادیث شیعیان، احادیث، دانلود احادیث pdf،

برای دانلود کتاب شاد کردن دیگران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.