دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب همه چیز درباره مدیریت منابع انسانی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب همه چیز درباره مدیریت منابع انسانی

کتاب همه چیز درباره مدیریت منابع انسانی نوشته‌ی حمیدرضا شمایلی، به بررسی نقش مدیریت نیروی کار در سازمان‌ها می‌پردازد.

افراد نقش تعیین کننده‌ای در هر سازمانی دارند و فقط وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف نهایی شرکت نیستند. با جهانی شدن، مدیریت منابع انسانی یا مدیریت پرسنل که نامی بود که در ابتدا به آن داده شد و بعدها تغییر کرد. نیروی کار، امروزه یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های شرکت است و سازمان‌ها توجه زیادی به ساختن و پرورش سرمایه‌ای محکم در خود دارند.

کلمات کلیدی: اهداف مدیریت منابع انسانی، human resources management، مدیریت سازمان، منابع انسانی، توانمندسازی منابع انسانی، توانمندسازی منابع کارکنان، توانمندسازی منابع انسانی چیست، تعریف توانمندسازی نیروی انسانی، روشهای توانمندسازی کارکنان، توانمندسازی کارکنان و تحول سازمانی، رفتار سازمانی، کتاب مدیریت منابع انسانی،

برای دانلود کتاب همه چیز درباره مدیریت منابع انسانی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.