دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب گفتارهای اجتماعی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب گفتارهای اجتماعی

احسان کوثری نیا در کتاب گفتارهای اجتماعی مجموعه‌ای از مقالات و نوشته‌هایی در حوزه‌های مختلف مباحث اجتماعی و روابط عمومی که از منابع گوناگون ترجمه و تدوین شده‌اند، گردآوری کرده است.

این نوشتارها سعی شده با زبانی ساده و قابل فهم برای عموم افراد نگاشته شود و در عین حال از منابع معتبر در سطح بین الملل اخذ شده است. مطالب این کتاب برای علاقمندان حوزه مباحث روابط عمومی، دانشجویان رشته‌های علوم اجتماعی، و کلیه مخاطبانی که به دنبال افزایش اطلاعات عمومی خود در زمینه‌های اجتماعی و فرهنگ عمومی هستند، سودمند خواهد بود. منابع و مراجع هر نوشتار در پایان آن آمده است.

کلمات کلیدی: فرهنگ و رفتار اجتماعی، مهارت های اجتماعی، ارتباط بین اشخاص، ارتباطات انسانی، ارتباطات کلامی، بهبود روابط اجتماعی، روابط اجتماعی، برقراری ارتباط با دیگران، رفتارهای اجتماعی، جامعه شناسی، کتاب اجتماعی، کتاب روابط اجتماعی pdf، بهبود روابط اجتماعی pdf،

برای دانلود کتاب گفتارهای اجتماعی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.