دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شش ساعت طلایی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شش ساعت طلایی

کتاب شش ساعت طلایی نوشته‌ی ستاره ترابی، به مسئله‌ی مدیریت زمان و تأثیر آن در زندگی می‌پردازد. ما در طول شبانه‌روز کارهای مختلفی را انجام می‌دهیم. کارهای ضروری و کارهای غیر ضروری. بسته به نوع زندگی که انتخاب کرده‌ایم در جایگاه‌ها و نقش‌های مختلفی قرار می‌گیریم و زمان خود را به صورت‌های مختلفی سپری می‌کنیم. یکی از وجوه مهم زندگی ما زمان و مدیرت آن است.

در بخشی از کتاب شش ساعت طلایی می‌خوانیم:

کسانی که شغل و حرفه خودشان را دارند و کارمند سازمان یا شرکتی نیستند به خاطر داشتن آزادی بیشتر برای تنظیم ساعات کاری و انجام امور، اکثراً دچار بی‌برنامگی، اهمال‌کاری و به تعویق انداختن کارها و گاهی هم درگیر این مسئله هستند که همه کارها را خودشان انجام دهند که در بدترین شرایط اگر کمال‌گرا نیز باشند اوضاع پیچیده‌تر نیز می‌شود. برای این گروه، تنظیم کردن زمان و به دست آوردن شش طلایی می‌تواند فرصت پیشرفت حرفه‌ای، فرا گرفتن حرفه‌ای جدید و وقت گذراندن با خانواده و دوستان را به وجود آورد.

گروه بعدی زنان خانه‌دار هستند، تعداد زیادی هیچ برنامه روزانه‌ای ندارند. زمانی برای آماده کردن غذا، مرتب کردن خانه و انجام دادن خرید‌ها اصولاً تنظیم نمی‌شوند. به ندرت روز خاصی برای شستن لباس‌ها یا گردش با بچه‌ها در نظر گرفته می‌شود. و همه این‌ها باعث به وجود آمدن بی‌نظمی و در نتیجه بروز مشکل کمبود زمان می‌شود.

کلمات کلیدی: مدیریت زمان، مدیریت زمان و برنامه ریزی، اصول مدیریت زمان، مهارت های مدیریت زمان، مدیریت زمان چیست، مزایای مدیریت زمان، دانلود کتاب مدیریت، اصول مدیریت زمان، تکنیک های مدیریت زمان، مدیریت زمان چیست، مدیریت زمان و برنامه ریزی، توانایی مدیریت زمان، روش های مدیریتی، استراتژی مدیریت،

برای دانلود کتاب شش ساعت طلایی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.