دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رنگ‌کاری چوب - مقدماتی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رنگ‌کاری چوب - مقدماتی

کتاب رنگ‌کاری چوب - مقدماتی به بررسی عناوینی از جمله توانایی رنگ‌کاری رنگ پوششی،‌ توانایی کار با ابزار و دستگاه‌های رنگ‌کاری و توانایی بتونه‌کاری مصنوعات چوبی می‌پردازد.

با رشد روز‌افزون جمعیت و زندگی ماشینی و پرتلاطم شهرنشینی، انسان امروزی بیش از پیش نیازمند آرامش روحی و روانی است. گرافیک محیطی در کلان شهرها، با به کار‌گیری انواع رنگ‌ها برای زیبایی بیشتر محیط زندگی تلاش می‌کند. بی‌شک، تاثیر رنگ در روح و روان انسان بر هیچ‌کس پوشیده نیست. رنگ یعنی احساس. شاید بتوان گفت اگر رنگ نبود، حیات در پیدایش اولیه‌ی خود با یکنواختی و بی‌تفاوتی مواجه می‌شد.

بدیهی است که دانش امروز بشر مرهون سفیدی گچ و سیاهی ذغال یا مرکب است که روح و جان به آثار وی داده است. آگاهی از ساختار رنگ‌ها، تاثیر و نقش رنگ در روح و روان انسان‌ها و محیط زندگی برای هر انسان موفق و با سلیقه‌ای لازم است. شناخت ترکیب رنگ‌ها و هارمونی، راز موفقیت در دکوراسیون است. رنگ‌کاری صنعتی پویا، خلاق و نوآور است.

رنگ‌کار کسی است که با ذوق و سلیقه‌ی هنری خود، عیوب مصنوعات چوبی را به خوبی پوشش داده و ارزش افزودهی بالایی به مصنوعات چوبی می‌بخشد. رنگ‌کاری خوب، آبروی مصنوعات چوبی ساخته شده است و بالعکس رنگ‌کاری ناآگاهانه می‌تواند بهترین کار چوبی را به پایین‌ترین سطح کیفی تنزل دهد.

کلمات کلیدی: رشته مکانیک، رنگ مخصوص چوب چیست، کتاب رنگ کاری چوب مقدماتی، رنگ کاری چوب pdf، رنگ مناسب برای چوب، رنگ چوب، رنگ کاری چوب، انواع رنگ چوب، آموزش رنگ کاری چوب، کتاب رنگ کاری چوب، پایه یازدهم، پایه دوازدهم، شاخه کاردانش،

برای دانلود کتاب رنگ‌کاری چوب - مقدماتی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.