دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تمایلات جنسی کودکان و نوجوانان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تمایلات جنسی کودکان و نوجوانان

کتاب تمایلات جنسی کودکان و نوجوانان به قلم ساندرین فان در دوف حاوی مطالبی پیرامون رفتارهای جنسی کودکان و نوجوانان به‌طور عموم، صرف نظر از ملیت، زبان و فرهنگ می‌باشد.

در بخشی از کتاب تمایلات جنسی کودکان و نوجوانان می‌خوانیم:

کودکان در جریان رشد خود از جهات متفاوت متکامل می‌شوند. این تکامل شامل رشد جسمانی، رشد احساسات نسبت به خود و دیگران، رشد عقلانی و همچنین رشد جنسی می‌باشد. علائم جنسی، احساسات و رفتارهای جنسی به نحوی که در بزرگسالان موجود است، بندرت در کودکان مشاهده می‌شود. البته مقدمات آن در کودکان فراهم است، هم به لحاظ جسمی و هم به لحاظ عاطفی.

در زمینه رشد جسمانی، عقلانی و احساسی کودکان کتاب‌های بی‌شماری نوشته شده است. محققان به‌نام و روان‌شناسان کودک بر پایه تحقیقات صورت گرفته بر روی کودکان، تئوری‌هایی را تنظیم کرده‌اند که بر اساس آن چگونگی رشد و تکامل کودک تا مرحله بزرگسالی از جهات مختلف توضیح داده شده است. اما متاسفانه در زمینه‌ی رشد تمایلات جنسی کودکان تحقیقات اندکی صورت گرفته است و دستاوردها در این زمینه عمدتا بر پایه مشاهدات و شنیده‌ها از طرف کسانی است که عهده‌دار تربیت کودکانی بوده‌اند.

در مورد این‌که چرا تحقیق و بررسی در مورد رشد تمایلات جنسی کودکان تا این اندازه اندک بوده است، دلایل متفاوتی را می‌توان ذکر کرد. دلیل نخست اینکه تا مدت‌ها وجود تمایلات جنسی در کودکان کشف نگردیده بود و تحقیق نیز از ضرورتی برخوردار نبود. دوم اینکه روشی که برای تحقیق و پژوهش در مورد رفتار و احساس جنسی کودکان به‌کار می‌رود مشکل‌زاست، چرا که در طرح پرسش‌ها، چه به صورت کتبی و چه شفاهی، می‌بایست مفاهیم جنسی را به زبان کودکان ترجمه کنیم و این برگردان معانی و مفاهیم به زبان کودکان، احتمال نامفهوم شدن این مفاهیم را بزرگ‌تر می‌کند.

کلمات کلیدی: توجه کودکان به دستگاه تناسلی، دکتر بازی بچه ها، تمایلات جنسی کودکان، آموزش جنسیت به کودکان، تحریک پذیری در کودکان، بازی با اندام تناسلی در کودکان، کنجکاوی کودکان در مورد اعضای بدن، دانلود کتاب پاسخ به سوالات کودکان،

برای دانلود کتاب تمایلات جنسی کودکان و نوجوانان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.