دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مسلخ باور

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مسلخ باور

کتاب مسلخ باور اثر بهرام باعزیت، راهی آسان برای ساده زیستن را نشان می‌دهد. این کتاب حقیقت واقعی انسان را به او گوشزد کرده و او را از اسارت تجملات و تعصبات بی محتوا آزاد می‌کند.

دستاورد فصول این کتاب نمایاندن ماهیت بی ابزاری آغاز به خودشناسی است. مسلخ باور حسب حال حقیقت خودشناسی و خود را شناختن، به بی‌تکنیک بودن این امر روحانی و مهم تاکید می‌کند لذا چهارچوب‌ها و قراردادهای عقلانی و مصلحت گرایانه را که جز مسیری به بیراهه رفتن نیستند، منع و نهی کرده و به طور آشکاری قاطع و صریح به طالبان و راهیان این راه شریف نوید می‌دهد که به تعداد همه انسان‌های روی زمین راه برای رسیدن به «خود» وجود دارد.

یکی از ظریف ترین نکاتی که در این کتاب مد نظر قرار گرفته استفاده از واژگانی است که همجنس و همرنگ با کلمه ترکیبی «خودشناسی» است.

کلمات کلیدی: خودشناسی pdf، دانلود کتاب pdf خودشناسی، خودسازی، خودشناسی، خودباوری، دانلود کتاب خودشناسی،

برای دانلود کتاب مسلخ باور و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.