دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 23 واقعیت عشق حقیقی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 23 واقعیت عشق حقیقی

با خواندن کتاب 23 واقعیت عشق حقیقی نوشته‌ی حمیدرضا فروتن، متوجه می‌شوید که عاشق حقیقی تنها به تحویل دادن لبخندی به شما یا خرید هدیه‌ای برای جشن تولدتان بسنده نمی‌کند.

دوران نامزدی فرصت بسیار خوبی برای ارزیابی میزان علاقه شخص مقابل است. با مطالعه‌ی این کتاب می‌فهمید به راستی چه میزان روابط شما بر پایه ی عشق بنا نهاده شده است.

در بخشی از کتاب 23 واقعیت عشق حقیقی می‌خوانیم:

هیچ الزامی نمی‌بینی هر روز با چیزی جدید خودتو نشون بدی چون با او بودن به تنهایی حتی در روزهای ناامید کننده خارق العاده هستند. وقتی از خواب بیدار می‌شی می‌دونی که روز کاملی خواهی داشت چون هیچ چیز در کنار او خسته کننده نیست.

کلمات کلیدی: عشق در زندگی، تعریف عشق، عشق، بررسی عشق، عشق حقیقی، عشق در زندگی، دوران نامزدی، ازدواج،

برای دانلود کتاب 23 واقعیت عشق حقیقی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.