دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب دریای حقیقت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب دریای حقیقت

این کتاب آلبومی ست از 23 نقاشی انتزاعی مهدی الماسی از شاعران و هنرمندان موفق روزگار ما. الماسی در این آثار با به کارگیری رنگ های مناسب و همچنین بهره گیری از حرکت حروف فارسی به حسی ترین زبان ممکن به القای احساس عرفانی و مفهوم متعالی حق در هستی مدام پرداخته است. به قول عارفان نقطه تا خط تجلی اوست و در این آثار به روشنی موفقیت هنرمند در انعکاس این معنای ژرف از پس پرده های رنگ هویداست...

کلمات کلیدی: دانلود مجموعه نقاشی، نقاشی انتزاعی، نقاشی های مهدی الماسی، نقاشی،

برای دانلود کتاب دریای حقیقت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.