دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جرعه ای از زلال آسمان - جلد هشتم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جرعه ای از زلال آسمان - جلد هشتم

ضمن تشکر از شما که حوصله نمودید و مجموعه 8 جلدی  کتاب جرعه ای اززلال آسمان را مطالعه  نمودید، باید عرض کنم: بنده شدیداً اعتقاد دارم در روزگار علم وتکنولوژی مردم ازکلی گویی و به اجمال صحبت کردن استقبال نمی کنند و همه چیز را می بایست تیتروار و به اصطلاح ساندویچی دراختیارشان قرارداد، ازاین رو بنده در این مجموعه که با کسر صفحات اضافی (سرجلد و صفحه دوم ) دقیقاً 1000 صفحه را کادربندی و با گرافیکی متنوع در اختیار هموطنان عزیز قرارداده ام، همین نکته را رعایت کرده ام که امیدوارم مورد رضایت و استقبال ایشان و قبل از آن مورد رضایت درگاه احدیت واقع شود.

ناصر نظارات

کلمات کلیدی: سخن پندآموز، مجموعه جمله، متن مذهبی، روایات، جملات تأثیر گذار، دانلود رایگان کتاب جرعه ای از زلال آسمان، متن تامل برانگیز، متن جالب و خواندنی، جلد هشتم جرعه ای از زلال آسمان، جملات تکان دهنده، جملات زیبا، سخنان قصار،

برای دانلود کتاب جرعه ای از زلال آسمان - جلد هشتم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.