دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جرعه ای از زلال آسمان - جلد پنجم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جرعه ای از زلال آسمان - جلد پنجم

پنجمین جلد از مجموعه کتاب های جرعه ای از زلال آسمان

«« در روزگاری که ما زندگی می کنیم که عصر تکنولوژی، کامپیوتر، ماهواره و... میباشد بنده با تحقیقاتی که بر روی روحیات و گرایشات کتابخوانی درتمام مقاطع سنی داشتم به این نتیجه رسیدم که همه از تیتر واربودن استقبال می کنند واز کلی گویی حتی اگر رمانی باشد رفته رفته پرهیز می کنند البته قائل به برچیدن کامل آن نیستم زیرا هنوز هستند کسانیکه مطالب کامل وحتی رمان های چندجلدی را پیگیری می کنند ولی اقتضای زمانه ایجاب می کند که به اختصار و ساندویچی مسئله ای را به مخاطب انتقال داد لذا بنده در این کتاب ها که شاید 8 جلد شود همین اصل را دنبال کرده ام »»

این کتاب شامل داستان ها، حکایات، مطالب مذهبی و مطالبی آموزنده است.

 

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، حکایات، جملات تکان دهنده، جملات زیبا، سخنان قصار، سخن پندآموز، مجموعه جمله، متن مذهبی، روایات، جملات تأثیر گذار مذهبی، دانلود رایگان کتاب جرعه ای اززلال آسمان،

برای دانلود کتاب جرعه ای از زلال آسمان - جلد پنجم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.