دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نانو الکترونیک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نانو الکترونیک

کتاب نانو الکترونیک نوشته‌ی افشین رشید، به شرح این بخش از علم پرکاربرد الکترونیک می‌پردازد. طراحی، ساخت، توسعه و استفاده از ریز محصولاتی الکترونیکی که اندازه آن‌ها در بازه نانومتر قرار دارند را نانو الکترونیک گویند.

در بخشی از کتاب نانو الکترونیک می‌خوانیم:

در علوم الکترونیک مبحث نانو حول محور (حافظه‌های نانو؛ نانو چیپ‌ها و تراشه‌های سریع نانو و قطعات الکترونیکی نانو) با وزن کمتر و کارایی بیشتر می‌گردد. نانوتکنولوژی، دانش، مهندسی و فناوری در مقیاس نانو و یا به عبارت دیگر و مطالعه کاربرد اشیاء، بسیار ریز و استفاده از آن‌ها در تمام حوزه‌های علوم نظیر شیمی زیست شناسی، الکترونیک؛ علوم مواد و مهندسی است نانوتکنولوژی، توسعه مفاهیم و کارهای تجربی انجام گرفته در زمینه نانوتکنولوژی را شرح می‌دهد. 

کلمات کلیدی: درس نانو الکترونیک، رشته نانو الکترونیک، کاربردهای نانو الکترونیک، گرایش نانو الکترونیک، کاربرد نانو در صنعت الکترونیک، نانو الکترونیک، نانو الکترونیک چیست، دانلود رایگان کتاب نانو الکترونیک، دانلود پی دی اف کتاب نانو الکترونیک، دانلود pdf کتاب نانو الکترونیک، نانو الکترونیک در پزشکی، مقاله نانو الکترونیک،

برای دانلود کتاب نانو الکترونیک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.