دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مسیر موفقیت طراحان فریلنسر

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مسیر موفقیت طراحان فریلنسر

کتاب مسیر موفقیت طراحان فریلنسر نوشته‌ی نیما صالح زاده نیک سیرت، سعی دارد تا جایگاه فریلنسری در ایران را ارتقا دهد. در این اثر شما مرزهای جغرافیایی را غیر فعال کرده و خودتان را برای حضور در بازار جهانی فریلنسری آماده می‌کنید.

مخاطبان کتاب مسیر موفقیت طراحان فریلنسر , هنرمندان و طراحانی هستند که می خواهند کسب و کار خود را گسترش دهند. بازاری جهانی فریلنسر وسعتی بزرگ و بدون انتها دارد . این کتاب در چهار فصل تالیف شده است.

فریلنسر فردی یا مجموعه‌ای هست که خدمات و سرویس‌های خود را بدون تعهد دراز مدت و در ازای مبلغ مشخص به کارفرما ارایه می‌دهد. فریلنسرها معمولا ساعتی یا روزانه و یا پروژه‌ای دستمزد می‌گیرند. در منابع مختلف عموما فریلنسری را یک کسب و کار یک نفره معرفی کرده‌اند. ولی در عمل فریلنسری میتواند شرکتی یا گروهی باشد و هیچ مانعی برای این موضوع وجود ندارد و در بعضی پروژه‌ها به صورت اجبار باید از چند متخصص مختلف برای تحویل پروژه استفاده نمود.

در بخشی از کتاب مسیر موفقیت طراحان فریلنسر می‌خوانیم:

فریلنسرها تقریبا در تمامی تصمیم گیری‌های مرتبط با شغلشان اختیار کامل دارند و در واقع رییس خودشان هستند. ساعات کار و پوشش در محل کار و زمان ملاقات با مشتری و زمان تعطیلات هفتگی و سالانه و تقریبا تمامی امور کاری. ولی در اشتغال سنتی این اختیارات وجود ندارد و شما در مواردی مانند پوشش و محل کار و ملاقات‌ها باید از نظم و سیاست کلی آن سازمان پیروی کنید.

کلمات کلیدی: مشاغل فریلنسری، چگونه فریلنسر شویم؟، کسب و کار فریلنسر، کار به عنوان فریلنسر، چگونه یک فریلنسر موفق شویم، فریلنسر یعنی چه، کسب و کار اینترنتی در ایران، آموزش تجارت آنلاین، تجارت آنلاین چیست، تجارت الکترونیک چیست pdf، تجارت الکترونیک pdf، کتاب مسیر موفقیت طراحان فریلنسر pdf، دانلود pdf کتاب مسیر موفقیت طراحان فریلنسر،

برای دانلود کتاب مسیر موفقیت طراحان فریلنسر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.