دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نانو فولرن و باکی بال‌ها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نانو فولرن و باکی بال‌ها

کتاب نانو فولرن و باکی بال‌ها نوشته‌ی افشین رشید، مناسب گروه نانو، نانو الکترونیک و اطلاعات عمومی است.

علم الکترونیک کاربردی‌ترین علوم در جوامع به شمار می‌آید. تکنولوژی نانو از علوم سرنوشت‌ساز سده پیش رو است و نانو الکترونیک نیز جایگاه خاص و برتر خود را در این علوم دارد.

نانومیکرو الکترونیک برترین گرایش علوم الکترونیک و کلید دستیابی به یک فناوری برتر است. شاید باور کردنی نباشد اما تغییر در حجم و بازطراحی مدار‌های الکترونیکی و مخابراتی بر پایه علوم نانو الکترونیک می‌تواند تا چند برابر کارایی و قدرت این عناصر الکترونیکی را افزایش دهد.

کلمات کلیدی: باکی بال چیست، فولرن ها ساختار خواص وکاربرد، کاربرد باکی بال، فولرن چیست، تاریخچه نانو الکترونیک، مهندسی نانو فناوری گرایش نانو الکترونیک، تاریخچه نانو فناوری، مهندسی برق گرایش نانو الکترونیک، nano fullerene،

برای دانلود کتاب نانو فولرن و باکی بال‌ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.