دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پرنده آبی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پرنده آبی

کتاب پرنده آبی اثر داینا مالوک با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم و منضم به تصاویر متعدد می‌کوشد، تا با تقابل ویژگی‌های خوب و بد انسان‌ها به کودکان و نوجوانان فارسی زبان هُشدارهای اثرات و فرجام چنین اَعمالی را نمایان سازد.

تقابل بدی‌ها و خوبی‌ها در قصّه‌ها:

انسان‌ها مجموعه‌ای از خصایص را به عنوان رفتارهای اجتماعی بروز می‌دهند ولیکن این رفتارها می‌توانند ابعاد و معیارهای گوناگونی در شرایط و موقعیّت‌های مختلف داشته باشند که با تأثیراتی چون: بی تفاوت، مضر و مفید قابل تجرید هستند امّا چگونه می‌توان چنین خصلت‌هایی را از همدیگر متمایز ساخت.  

بسیاری از افراد معتقدند که بهترین شیوه برای این منظور آن است که نماد خوبی‌ها و شاخص بدی‌ها را در قالب داستان‌ها و روایات گنجاند و به تبیین رفتارها،  اثرات و نتایج این رفتارها پرداخت و این فرصت را برای خوانندگان و شنوندگان فراهم ساخت که به حلاجی آن‌ها بپردازند و تصمیم خودشان را برای انتخاب هر یک از آن خصلت‌ها در مسیر آیندۀ زندگی خویش اتخاذ نمایند.

کلمات کلیدی: داستان نوجوان، داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، داستان کودک، کتاب داستان کودک، داستان بچگانه، قصه های کودکان، کتاب پرندۀ آبی، The Blue Bird، Dinah Mulock، Dinah Mulock،

برای دانلود کتاب پرنده آبی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.