دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سایه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سایه

کتاب سایه اثر هانس کریستین اندرسن با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم که به تصاویر متعدد و مناسبی آراسته شده است، در صدد بیان آرزوها و اندیشه‌های انسان‌ها برای دستیابی به دنیای وهم انگیز و ابهام آور سایه‌های اجسام و جانداران و تغییرات آن‌ها در طی اوقات شبانه روز و اقالیم جغرافیائی مختلف برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان می‌باشد.

تبیین دنیاهای غیرواقعی در قصّه‌ها:

انسان در جهان هستی احساس تنهائی می‌نماید لذا همواره در این فکر و اندیشه بوده است که دنیاهای موازی دیگری را برای خودش بیافریند، با اجسام و حیوانات به گفتگو بپردازد، به دنیاهای زیرزمینی،  زیرآبی و فضا دست یابد و دنیای سایه‌ها را فتح کند امّا با وجود کوشش‌های بسیاری که تاکنون در این زمینه‌ها به انجام رسانده است، توفیق چندانی حاصل نکرده است. 

البته انسان در برخی موارد نظیر اکتشافات اعماق زمین و اعماق دریاها به موفقیت‌هایی دست یافته است امّا دنیاهای غیر واقعی و غیر مادی نظیر ارتباط با اجسام، دنیای سایه‌ها و ارواح در گذشتگان همچنان برای وی ناشناخته و ابهام آمیز باقی مانده‌اند لذا همواره دربارۀ آن‌ها به داستانسرائی می‌پردازد.

کلمات کلیدی: داستان نوجوان، داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، داستان کودک، کتاب داستان کودک، داستان بچگانه، قصه های کودکان، Hans Christian Andersen، The Shadow،

برای دانلود کتاب سایه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.