دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پرنسس زرین گیسو

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پرنسس زرین گیسو

کتاب پرنسس زرین گیسو اثر ادریک وردینبورگ با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم که با تصاویر متعدّد و مناسبی تلفیق گردیده است، در صدد تبیین خصلت والای وفاداری برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان می‌باشد.

تکریم خصلت وفاداری در قصّه‌ها:

یکی از خصلت‌های شایسته‌ای که بر ارج و احترام انسان‌ها در روابط اجتماعی تمامی جوامع بشری می‌افزاید، می‌توان خصلت وفاداری و پایبندی به قول و قرارها عنوان نمود.

خصلت وفاداری متضاد خصلت خیانت و پیمان شکنی است که می‌تواند ارزش هر رابطه‌ای را به شدّت سُست و متزلزل سازد. 

اصولاً وقتی که انسان به کسی اعتقاد و اطمینان می‌نماید، لاجرم از او انتظار وفاداری و پایبندی به عهد و پیمان منعقده را دارد و برنامه‌های آتی زندگی خویش را بر همین منوال ساماندهی می‌نماید ولیکن هرگاه در ارزیابی خویش دچار ضعف محاسباتی گردد و اتفاقات آن گونه که انتظار می‌رفت، بواسطۀ عدم وفاداری یکی از افراد به پیش نرفت، یقیناً معضلات و شکست‌های گاهاً جبران ناپذیری را عاید خواهند نمود و از این دیدگاه است که برخی افراد عنوان می‌نمایند که نباید به هیچکس حتّی نزدیک‌ترین افراد نَسَبی و سَبَبیاطمینان نمود.

در این مقوله از حضرت علی (ع) امام معصوم اوّل شیعیان نقل شده است که هیچگاه رازهای خویش را برای دوستانتان هم بازگو نکنید زیرا هر آئینه ممکن است در زُمرۀ دشمنان شما در آیند و از رازهایتان به عنوان نقاط ضعف شما بر علیه خودتان بهره گیرند.

کلمات کلیدی: داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، Princess Goldenhair، Edric Vredenburg، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، داستان کودک، کتاب داستان کودک، داستان بچگانه، قصه های کودکان، داستان نوجوان،

برای دانلود کتاب پرنسس زرین گیسو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.