دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سازه‌های فضا کار، کابلی و کش بستی در مهندسی عمران

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سازه‌های فضا کار، کابلی و کش بستی در مهندسی عمران

کتاب سازه‌های فضا کار، کابلی و کش بستی در مهندسی عمران نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی انواع سازه‌ها می‌پردازد.

در بخشی از کتاب سازه‌های فضا کار، کابلی و کش بستی در مهندسی عمران می‌خوانیم:

واژه سازه فضا کار اشاره به سیستم‌های سازه‌ای دارد که هر سه بعد را در بر می‌گیرد. این واژه در مقابل سازه‌های مسطح مانند خرپای مسطح است که بیش از دو بعد را در بر نمی‌گیرد. در سازه‌های مسطح، بار‌های مسطح همانند بارهای داخلی همگی در یک صفحه قرار دارند که همان صفحه سازه مدل، چه در حالت بدون بار و چه در حالت با بار و تغییر شکل یافته است. در مورد سازه‌های فضاکار، مجموعه سازه، بار خارجی، نیروهای داخلی و جابه‌جایی‌های سازه به خارج از یک صفحه گسترش می‌یابد.

سازه‌ای که اصولا رفتار سه بعدی داشته باشد، به طوری که به هیچ ترتیبی نتوان رفتار کلی آن را با استفاده از یک یا چند مجموعه مستقل دوبعدی تقریب زد، سازه فضاکار نامیده می‌شود. با این تعریف طیف وسیعی از سازه‌ها یعنی حتی برخی از قوس‌ها و گنبدهای آجری گذشته نیز جزو سازه‌های فضاکار محسوب می‌شوند، اما در اینجا منظور سازه‌های سه بعدی خاص هستند که معمولا دارای اعضای مستقیم با اتصالات صلب یا مفصلی می‌باشند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب تخصصی عمران، دانلود کتاب عمران، ساخت انواع سازه، مهندسی عمران، انواع سازه، تعریف سازه، تحلیل سازه ها pdf، سازه های عمرانی،

برای دانلود کتاب سازه‌های فضا کار، کابلی و کش بستی در مهندسی عمران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.