دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جمع آوری، تصفیه و دفع لجن

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جمع آوری، تصفیه و دفع لجن

کتاب جمع آوری، تصفیه و دفع لجن نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی روش تصفیه‌ی لجن خام حاصل از فاضلاب‌ها می‌پردازد.

به طور کلی لجن عبارت است از مواد جامد معلق موجود در فاضلاب ورودی و همچنین مواد معلق ایجاد شده در طی فرایندهای بیولوژیکی یا شیمیایی تصفیه که از طریق ته نشینی جدا می‌شود. حجم عمده لجن را آب تشکیل می‌دهد.

لجن خام ایجاد شده در تصفیه خانه‌ها به علت حجم زیاد، قابلیت ایجاد بوی مزاحم و غیر بهداشتی بودن آن‌ها یکی از مهم‌ترین مسائل تصفیه خانه‌های فاضلاب است. لذا لازم است نسبت به جمع آوری، تصفیه و دفع بهداشتی آن توجه خاصی مبذول گردد. بنابراین هدف از تصفیه لجن آن است که لجن با توجه به نحوه دفع آن به حالتی درآید که دیگر بوی مزاحم و خطرات بهداشتی ایجاد ننماید و به عبارت دیگر تثبیت شده باشد.

کلمات کلیدی: لجن چیست، تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال pdf، دانلود کتاب تخصصی عمران، دانلود کتاب عمران، دفع لجن فاضلاب، دفع لجن تصفیه خانه فاضلاب، تصفیه و دفع لجن، کاربرد لجن فاضلاب،

برای دانلود کتاب جمع آوری، تصفیه و دفع لجن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.