دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ماریانا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ماریانا

کتاب ماریانا اثر هنری بستون که توسط اسماعیل پورکاظم ترجمه و تدوین گردیده و به تصاویر متعددی مُنضم شده است، در راستای آشنا نمودن کودکان و نوجوانان فارسی زبان با آرزوی دیرینۀ انسان‌ها برای دستیابی به داروئی شفابخش جهت درمان همۀ آلامش می‌باشد.

آرزوی داشتن داروی شفابخش همۀ دردها در قصّه‌ها:

انسان‌ها از بدو پیدایش تاکنون همواره در معرض عوارض متعددی نظیر ضربدیدگی‌ها، جراحت‌ها، بیماری‌ها و مسمومیت‌های گوناگونی قرار داشته‌اند که برخی از آن‌ها کم اهمیّت و زودگذر ولیکن برخی دیگر شدید و دردناگ و گاهاً مرگ آور بوده‌اند. 

این قبیل مواجهات انسان‌ها با عوارضی که گاه و بیگاه آن‌ها را تهدید می‌کرد، باعث می‌شد که همواره در صدد دستیابی به اکسیری جانبخش به نام نوشدارو بیفتد که با آن بتوانند همۀ مشکلات جسمانی خویش را در طرفۀالعینی درمان نمایند و شاید هم بتوانند بر طول عمر خویش بیفزایند و یا لااقل از دردها و رنج‌های جسمانی خویش بکاهند. 

این آرزو اگر چه تاکنون به آن صورتی که بشر انتظارش را داشته  و دارد، به انجام نرسیده است ولیکن باعث دستاوردهای عدیده و گاهاً باورنکردنی در عرصۀ دانش پزشکی و علوم وابسته به آن گردیده است. 

کلمات کلیدی: Marianna، Henry Beston، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب داستان کودک، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، داستان نوجوان، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، داستان کودک، داستان برای نوجوانان، قصه های کودکان،

برای دانلود کتاب ماریانا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.