دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سیگارهای خون آلود

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سیگارهای خون آلود

کتاب سیگارهای خون آلود نوشته‌‌ی محمدعلی قجه، داستان جوانی است که با مصرف ماده مخدر انسانی را به قتل می‌رساند و سرهنگ پلیسی مامور دستگیری او می‌شود. 

در بخشی از کتاب سیگارهای خون آلود می‌خوانیم: 

لحظه‌ای بعد اتومبیل به مانعی برخورد کرد و از شدت این تصادف رضا گیج و سر در گم به سوی جدول اتوبان رفت و بیهوش در آن گوشه متوقف شد. 

دقایقی گذشت... رضا اندکی از توهم و گیجی خارج شد. 

او کنار اتوبان به جدول برخورد کرده و ایستاده بود. قلبش به تندی می‌تپید، چنین به نظر می‌رسید که با چیزی تصادف کرده است، با چیز عجیبی کنار اتوبان!

رضا با تردید به آینه بالای سرش خیره شد؛ اما تاریکی بقدری عمیق بود که او نمی‌توانست چیزی ببیند. 

و جرات آنرا هم نداشت تا با چنین وضعیت پریشانی از اتومبیل پیاده شود. 

و این بار به آینه‌های جانبی نگاه انداخت و با آن‌ها گوشه‌های اتومبیل و کف سیاه آسفالت را جستجو کرد. 

در کمال ناباوری همان موجود نارنجی رنگ براق را دید...

کلمات کلیدی: دانلود کتاب صندلی، دانلود داستان، دانلود داستان صندلی پی دی اف، داستان فارسی، دانلود داستان ایرانی، داستان ایرانی، داستان جنایی، داستان پلیسی، دانلود داستان هیجان انگیز، دانلود داستان جنایی، pdf داستان رایگان،

برای دانلود کتاب سیگارهای خون آلود و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.