دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بازاریابی در لینکدین و راهکارهایی که کمک می‌کند در این شبکه اجتماعی دیده شوید

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بازاریابی در لینکدین و راهکارهایی که کمک می‌کند در این شبکه اجتماعی دیده شوید

کتاب بازاریابی در لینکدین و راهکارهایی که کمک می‌کند در این شبکه اجتماعی دیده شوید نوشته‌ی مهران منصوری فر، به شرح فرآیند رشد برند، بازاریابی در لینکدین و همچنین ارائه نکاتی برای افزایش اثربخشی می‌پردازد.

لینکدین یک شبکه اجتماعی حرفه‌ای و تخصص محور است که از پتانسیل‌های کم‌نظیری برای بازاریابی بهره می‌برد؛ با این حال، بسیاری از کسب‌وکارها از بازاریابی در لینکدین غفلت کرده‌اند.

هنگامی که از گروه‌ها و شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای و تخصصی صحبت می‌کنیم، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد سایت لینکدین است؛ با این وجود، در هنگام برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به ندرت به امکان بازاریابی در لینکدین توجه می‌کنیم. این در حالی است که لینکدین یک شبکه اجتماعی قدرتمند با بیش از 645 میلیون کاربر از سراسر جهان است که در صورت استفاده از استراتژی‌های مناسب می‌تواند نقش قابل توجهی در برندسازی و رشد برند داشته باشد. 
در واقع، لینکدین را می‌توان شبکه اجتماعی رابطه‌های حرفه‌ای دانست؛ جایی که مملو از مشتریان بالقوه متخصص و تصمیم‌سازان سازمان‌های مختلفی است که می‌توانند به رشد برند و پیشبرد اهداف کسب‌وکار شما کمک کنند.
 
مهران منصوری فر در این کتاب به سراغ مبحث مهم بازاریابی در لینکدین می‌رود تا در پایان:
- با بازاریابی در لینکدین و اصول و ظرایف آن آشنا شوید؛
- بتوانید محتوای هدفمند و استراتژیکی را تولید کنید که باعث تقویت جایگاه کسب‌وکار شما در حوزه فعالیتتان می‌شود؛
- بتوانید عملکرد خود را ارزیابی کرده و درصد موفقیت اقداماتتان را مشخص کنید.

با این اطلاعات و دانسته‌ها می‌توانید یک استراتژی هدفمند برای بازاریابی در لینکدین تدوین کنید که در نهایت به موفقیت کسب‌وکار شما ختم خواهد شد؛ بنابراین اگر تاکنون به فکر بازاریابی در لینکدین نیفتاده بوده‌اید یا اینکه به دنبال تقویت بازاریابی کسب‌وکار خود و رشد برندتان در این شبکه اجتماعی حرفه‌ای هستید، این کتابی مفید برای شماست.

کلمات کلیدی: تجارت الکترونیک، تعریف تجارت الکترونیک، انواع تجارت الکترونیک، تجارت الکترونیک pdf، تجارت الکترونیک چیست pdf، انواع تجارت الکترونیک، آموزش لینکدین، لینکدین چیست، فعالیت در لینکدین، بازاریابی از طریق لینکدین،

برای دانلود کتاب بازاریابی در لینکدین و راهکارهایی که کمک می‌کند در این شبکه اجتماعی دیده شوید و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.