دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان شکار خون آشام

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان شکار خون آشام

کتاب رمان شکار خون آشام جلد سوم از مجموعه شیفت خون آشام نوشته‌ی تیم اورورک، داستانی ترسناک و هیجان‌انگیز است.

بعد از اتفاقاتی که در عمارت هالووید افتاد کیرا و دوستانش به دنبال کایلا و فرار از خون آشام‌ها و ومپایرس‌ها، سر از کوهستان کامبریا درمی‌آورند. طی این مدت به خاطر ومپایرس‌ها که هر حرکت‌شان را پیش‌بینی می‌کنند، اعتماد میان کیرا و دوستانش خدشه‌دار می‌شود.  

کیرا سر از صومعه‌ای ویران در ارتفاعات کوهستان، دریاچه‌ای اسرارآمیز و غارهایی زیر چشمه در می‌آورد و در این میان، باید ارتباط بین ومپایرس‌ها و مادرش، و ارتباط میان کایلا و ایزیدور را کشف کند... همچنین درگیر بازی‌ای احساسی با لوک و پاتر می‌شود. 

در میان تمامی این اتفاقات گیج‌کننده‌، کیرا کم کم تغییر می‌کند و این تغییر او را می‌ترساند. ولی وقتی از دوستانش کمک می‌خواهد، متوجه می‌شود تنها مادرش است که می‌تواند حقیقت را نشانش داده و به سوالاتش پاسخ دهد.

در بخشی از کتاب رمان شکار خون آشام می‌خوانیم:

روی پاشنه‌ی پا چرخیدم و به دنبال کایلا در راهرو دویدم. صدای پاره شدن، تکه تکه شدن، و جیغ و فریادهای ومپایرس‌هایی که لباس راهب‌ها را پوشیده بودند، در گوشم زنگ می‌زد.

خودم را به ایزیدور رساندم. به پله‌هایی مارپیچی رسیدیم و به سرعت از آن بالا رفتیم. نمی‌دانستیم این پله‌ها ما را به کجا می‌رسانند، جای مورد نظرمان است یا نه. وحشت داشت تمام وجودم را فرا می‌گرفت ولی نفس عمیقی کشیدم و سعی کردم ترسم را کنار بزنم. به بالای پله‌ها که رسیدیم با دو راهب کلاهپوش که فریاد کشان به سمتمان می‌دویدند، رو به رو شدیم. پیش از آنکه به ما برسند ایزیدور با کمانش به آن‌ها شلیک کرد و تیر در صورتشان نشست. ومپایرس‌ها به هوا پرتاب شدند و محکم به دیوار انتهای راهرو کوبیده شدند.

کلمات کلیدی: رمان شکار خون آشام، pdf رمان شکار خون آشام کامل، دانلود کتاب شکار خون آشام با لینک مستقیم، دانلود کتاب شکار خون آشام برای موبایل، رمان شیفت خون آشام جلد سوم، دانلود رمان ترسناک، دانلود رایگان رمان شکار خون آشام، دانلود رمان شکار خون آشام، دانلود رمان شکار خون آشام، دانلود رمان شکار خون آشام با لینک مستقیم، دانلود رمان شکار خون آشام برای موبایل، دانلود رمان تخیلی، رمان های تخیلی فانتزی، رمان تخیلی فانتزی، دانلود رمان فانتزی، دانلود رمان تخیلی، رمان شکار خون آشام، مجموعه شیفت خون آشام، دانلود رمان ژانر وحشت، دانلود رمان هیجان انگیز، دانلود داستان ترسناک، داستان ترسناک، دانلود pdf رمان شکار خون آشام، دانلود پی دی اف رمان شکار خون آشام،

برای دانلود کتاب رمان شکار خون آشام و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.