دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اصول و مبانی ماسک و گریم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اصول و مبانی ماسک و گریم

کتاب اصول و مبانی ماسک و گریم از دروس پایه‌ی دوازدهم رشته‌ی نمایش فنی و حرفه‌ای است و به آموزش مباحثی از قبیل مبانی چهره‌پردازی، صورتک در نمایش، طراحی و قالب‌گیری، ساخت صورتک، آناتومی صورت و شناخت چهره، طراحی، متعادل و نامتعادل‌سازی، چهره‌پردازی با پودرهای رنگی، رنگ‌های روغنی و شناخت لاک‌ها، آرایش موی سر، ریش و سبیل و تمهیدهای ویژۀ چهره‌پردازی می‌پردازد.

کلمات کلیدی: گریم صورت، گریم چیست، آموزش گریم صورت، گروه هنر، پایه دوازدهم فنی حرفه ای، کتاب های دوازدهم فنی حرفه ای، کتاب های پایه دوازدهم فنی حرفه ای، پایه ی دوازدهم دوره ی دوم، پایه دوازدهم،

برای دانلود کتاب اصول و مبانی ماسک و گریم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.