دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب برنامه‌نویسی رزبری پای توسط زبان برنامه‌نویسی کیوت (QT)

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب برنامه‌نویسی رزبری پای توسط زبان برنامه‌نویسی کیوت (QT)

مجتبی شادریان در کتاب برنامه‌نویسی رزبری پای توسط زبان برنامه‌نویسی کیوت (QT)، به معرفی و آموزش یک ابزار قدرتمند منبع باز محبوب پرداخته است.

یکی از بزرگترین نقطه ضعف‌های زبان برنامه‌نویسی قدرتمند ++C در گذشته، نبود کتابخانه‌های گرافیکی قوی برای ساخت رابط کاربری بود و این نکته باعث به وجود آمدن Qt شد. Qt یک فریم ورک کراس پلتفورم برای زبان ++C می‌باشد و دارای کتابخانههای بسیار قدرتمند در زمینه رابط کاربری، گرافیک دو بعدی و سه بعدی، شبکه، ارتباط با سخت افزار، پردازش موازی و… است. کراس پلتفرم بودن Qt این امکان را به ما می‌دهد که یک بار در یک سیستم عامل کد را نوشته و در سیستم عامل‌های دیگر به سادگی همان کد را کامپایل کرده و برنامه را اجرا کنیم. امروز Qt اکثر سیستم عامل‌های محبوب را پشتیبانی می‌کند.

کلمات کلیدی: اصول برنامه نویسی، دانلود کتاب برنامه نویسی، برنامه نویسی، برنامه نویسی حرفه ای، کتاب آموزش رزبری پای فارسی، برنامه نویسی متن باز، آموزش رزبری پای pdf، آموزش Qt، کیوت چیه، qt مخفف چیست،

برای دانلود کتاب برنامه‌نویسی رزبری پای توسط زبان برنامه‌نویسی کیوت (QT) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.