دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نگهداری و تعمیر تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نگهداری و تعمیر تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

کتاب نگهداری و تعمیر تاسیسات سرمایشی و گرمایشی به بررسی و آموزش مواردی مانند نصب و راه‌اندازی کولر گازی پنجره‌‌‌‌ای، نصب و راه‌اندازی کولر گازی اسپلیت، تعمیر فن کویل و تعمیر مشعل می‌پردازد.

در بخشی از کتاب نگهداری و تعمیر تاسیسات سرمایشی و گرمایشی می‌خوانیم:

سیستم‌های غیرفعال دارای فن نیستند و جریان هوا در آن‌ها یا به صورت طبیعی و یا از طریق ترکیب با برخی سامانه‌های دیگر نظیر دودکش خورشیدی، بادگیر، دیوار تهویه‌شونده و... تأمین می‌گردد. در این نوع سیستم‌ها معمولا بخش قابل توجهی از انرژی مورد نیاز، از منابع تجدیدپذیر تأمین می‌شود. در ادامه به چند نمونه از این سیستم‌ها اشاره می‌گردد. سامانه پرده آبی: در سامانه مورد نظر، آب از طریق لوله افقی فوقانی، به صورت قطره قطره از ریسمان‌های عمودی موازی (در سه ردیف) جاری می‌گردد. چسبندگی آب به ریسمان‌ها موجب عدم پراکندگی آب هنگام عبور جریان هوا می‌شود.

این سامانه به صورت پرده‌هایی بر سر مسیر جریان هوا قرار گرفته و هوایی که از درون آن عبور کرده مرطوب و خنک شده، آنگاه وارد فضای داخل ساختمان می‌گردد. ضروری است که سامانه در مسیر جریان هوای غالب تابستانی منطقه مورد نظر قرار گیرد. براساس این طرح، شرایط آسایش در اقلیم‌های گرم و خشک از طریق جریان هوا فراهم می‌گردد. آب جمع شده در منبع تحتانی توسط یک پمپ بسیار کوچک که انرژی آن می‌تواند از طریق سامانه‌های فتوولتاییک خورشیدی تأمین گردد، مجددا به جریان می‌افتد.

کلمات کلیدی: تاسیسات، آموزش تعمیر تاسیسات، آموزش تاسیسات، آموزش تعمیر و نگهداری موتورخانه pdf، آموزش تاسیسات موتورخانه، آموزش تاسیسات مکانیکی، رشته ی تاسیسات مکانیکی، گروه مکانیک، پایه ی دوازدهم، تعمیر تاسیسات سرمایشی، تاسیسات سرمایشی، انواع تاسیسات سرمایشی، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، سیستمهای جدید سرمایش و گرمایش،

برای دانلود کتاب نگهداری و تعمیر تاسیسات سرمایشی و گرمایشی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.