دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کمد دیواری

  • موضوع: کتاب‌های داستان
  • ۲۰ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷
  • ۳۴۳۳ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کمد دیواری

کتاب کمد دیواری روایتگر داستان زندگی پسری نوجوان است که ناخواسته متوجه وجود تکه چوبی کوچک در کمد دیواری اتاقش می‌شود که با برداشتن آن اتفاقاتی برایش رقم می‌خورد.

در بخشی از کتاب کمد دیواری می‌خوانیم:

اتاقش بهم ریخته بود و خواست برای سرگرمی هم که شده اتاقش را تمیز کند. در کمد دیواری چوبی را باز کرد و لباس‌هایش را که گوشه اتاق ریخته بود یکی یکی آویزان می‌کرد، در این هنگام از جیب یکی از لباس‌ها چیزی به کف کمد افتاد، اریک خم شد که برش دارد، این جاسوئیچی بود که از دوست صمیمی‌اش گرفته بود. به فکر فرو رفته بود، یاد روزهای خوبی که داشتند، و این‌که چقدر زود همه چیز تمام شد.

در این هنگام اریک نگاهش متوجه چیزی شد. نگاهی به کف کمدش کرد، صورتش را نزدیک‌تر برد تخته چوب کوچکی که
چند میخ کهنه و زنگ زده رویش کوبیده شده بود نگاه کرد. اریک با تعجب با خودش گفت: این چیه دیگه، چرا تا حالا ندیدمش؟ باید بازش کنم.

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، داستان ترسناک، داستان ترسناک جدید، داستان ترسناک ایرانی، داستان ترسناک غم انگیز، داستان غم انگیز، داستان کوتاه، داستان، دانلود داستان کوتاه، دانلود داستان کمد دیواری، دانلود داستان، داستان کمد دیواری، داستان غم انگیز،

برای دانلود کتاب کمد دیواری و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.