دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب حقایق ناگفته تغذیه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب حقایق ناگفته تغذیه

کتاب حقایق ناگفته تغذیه نوشته علی مهدوی اصول تغذیه را همراه با بهترین روش‌های ارزیابی وزن و بهبود سلامتی شرح می‌دهد. هم‌چنین رابطه‌ی تغذیه با سرطان و بیماری‌های مختلف را به صورت کامل و جامع بیان می‌کند.

نویسنده در ابتدای کتاب می‌گوید: وقتی به نابسامانی‌های تغذیه در ایران و جهان دقت کردم و دیدم که اوضاع چقدر بد است شروع به خواندن کتاب‌های معتبر در این زمینه نمودم و در آخر حیفم آمد از اطلاعات نابی که به دست آوردم دیگران را مطلع نکنم. در این کتاب متوجه می‌شوید که سرطان چیزی نیست جز داد و فغان بدن از انباشت سمومی که به خارج بدن منتقل نشده و خیلی اطلاعات مفید دیگر که شما را به شگفت وا خواهند داشت.

کلمات کلیدی: چاقی، تغذیه، تغذیه سالم، اصول تغذیه، درمان چاقی، بهترین روش کم کردن وزن، رژیم کاهش وزن، رژیم غذایی، برنامه غذایی، لاغری، برنامه لاغری، راهنمای تغذیه سالم، چربی های غیر اشباع، غذای سالم، دانلود کتاب راهنمای تغذیه،

برای دانلود کتاب حقایق ناگفته تغذیه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.