دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب دسته گل

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب دسته گل

کتاب دسته گل اثر محسن آثارجوی شامل چندین داستان کوتاه است که با زبانی ساده نوشته شده.

در یکی از داستان‌های این کتاب می‌خوانیم:

خسته از سر کار برگشتم. لباس‌هایم را درآوردم و با ساحل یک خرده تلویزیون دیدیم. بعد به ساحل گفتم بیاید با من روی پشت بام که با هم ستاره‌ها را نگاه کنیم، چون آن شب آسمان خیلی صاف بود. ساحل گفت که نمی‌آید چون می‌خواهد شام را درست کند. خودم تنهایی رفتم و چشم‌هایم را گره زدم به همه‌ی ستاره‌ها. ستاره‌ها داشتند سوسو می‌زدند. همان‌طور که چشمم به سقف آسمان بود ساحل آمد پشت سرم و با لبخند قشنگی که بیشتر وقت‌ها روی لبش بود گفت: «دیگه بیا عزیزم، شام سرد می‌شه!»
ساحل هنوز لبخندش به لبانش چسبیده بود و دندان‌هایش توی نور مهتاب برق می‌زد. به ساحل گفتم: «ساحل!»
«جان ساحل!»
«به نظر من زندگی یعنی همین.»
«به نظر منم همین طوره.»

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان کوتاه دسته گل، دانلود داستان کوتاه دسته گل،

برای دانلود کتاب دسته گل و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.