دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مدیریت فرآیندهای کسب و کار و کارت امتیازی متوازن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مدیریت فرآیندهای کسب و کار و کارت امتیازی متوازن

کتاب مدیریت فرایندهای کسب‌وکار و کارت امتیازی متوازن نام عنوان کتابی است از رالف اسمیت که توسط مهرداد شرافت و مسعود اصلانی‌فر ترجمه شده است.

شرکت‌های امروزی، شاید رقابتی‌ترین دوره تاریخ را پیش رو داشته باشند. افزایش هزینه‌ها و جهش تقاضاهای مشتری، ‌این اصل را به بنگاه‌ها یادآوری می‌کند که فرآیندهای داخلی بایستی با هدف بهبود بهره‌وری و تخصیص بهینه منابع ارتقاء پیدا کند و غفلت از این موضوع، منجر به شکست در بازار رقابت خواهد شد.

مدیریت فرایند کسب‌وکار و کارت امتیازی متوازن با استفاده از فرایندها به‌عنوان محرک‌های استراتژیک به مدیران نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند به‌طور شایسته‌ای از کارت امتیازی متوازن برای دستیابی و پایداری موفقیت استراتژیک حتی در تغییرات شدید محیط کسب‌وکار استفاده کنند. بهره‌گیری از یک رویکرد کاربردی با نمونه‌های مختلف، واقعی و در سطح جهانی به خوانندگان کمک می‌کند تا به شناسایی و نشانه‌گیری فرایندهای کلیدی بپردازند و از آن‌ها در هدایت و پیشروی عملکرد استراتژیک شرکت خود بهره‌برداری کنند.

مدیریت فرایند کسب‌وکار و کارت امتیازی متوازن برای سازمان‌هایی نوشته‌شده است که یا سیستم مدیریت استراتژی کارت امتیازی متوازن را پیاده‌سازی نموده‌اند و یا در شرف پیاده‌سازی آن هستند. این کتاب آشکار می‌کند: چگونه فرایندهای یک شرکت می‌تواند به‌طور چشمگیری دچار دگرگونی شود، چگونه این فرایند‌ها با استراتژی کسب‌وکار یکپارچه گردد و همچنین بینش‌های مفیدی را نیز در تأکید بر پیوند بین فرایندها و استراتژی ارائه می‌دهد و ابزارهای موردنیاز را برای ایجاد کارت امتیازی به‌عنوان ستون فقرات فرایندهای مدیریتی فراهم می‌نماید. جعبه‌ابزار، توصیه‌های اجرایی و ایده‌های مطرح‌شده در این کتاب ارزشمند، پیامدهای چشمگیری را در مسیر عملکرد عملیاتی و پیشرفت استراتژی خواهد داشت.

مدیریت فرایند کسب‌وکار و کارت امتیازی متوازن کتاب منحصربه‌فردی است که شکاف بین تئوری و عمل را پر می‌کند تا استفاده از فرایندها به‌عنوان ابزاری استراتژیک برای عملکرد در سطح جهانی تسهیل گردد. دنیای تغییر، چگونه فرایند می‌تواند استراتژی را پیش ببرد؟ فرایند استراتژیک، نقشه استراتژی، کارت امتیازی متوازن و ابتکارات استراتژیک ازجمله مباحثی هستند که در این کتاب به آن‌ها پرداخته‌شده است.

کلمات کلیدی: مدیریت کسب و کار، فرآیندهای کسب و کار، مدیریت فرآیندهای کسب و کار، اصول مدیریت،

برای دانلود کتاب مدیریت فرآیندهای کسب و کار و کارت امتیازی متوازن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.