دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب معبری برای عشق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب معبری برای عشق

کتاب معبری برای عشق داستان زندگی برادری است که برای اعتلای بشریت و صلح از جان عزیزش می‌گذرد.

در بخشی از کتاب معبری برای عشق می‌خوانیم:

به روزهای آخر سال نزدیک شده بودیم و داشتیم برای انهدام مهمات و مین‌های کشف شده آماده می‌شدیم که آخرین مرحله کار بود و باید از نهادهای نظارتی برای انهدام اجازه لازم را می‌گرفتم. برای همین به اداره فرمانداری قصر شیرین رفتم و برای اجازه انهدام، نامه‌ای به آن‌ها دادم در حال بیرون آمدن از ساختمان فرمانداری بودم که جوانکی مرا از پشت سر صدا زد آقای مهندس... آقای مهندس... من هم برگشتم. فرهاد را دیدم.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه معبری برای عشق برای پی دی اف، pdf داستان رایگان، دانلود داستان ایرانی، داستان فارسی، داستان کوتاه معبری برای عشق، داستان اجتماعی، دانلود داستان کوتاه معبری برای عشق، دانلود داستان کوتاه معبری برای عشق برای اندروید، دانلود داستان کوتاه معبری برای عشق برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی،

برای دانلود کتاب معبری برای عشق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.