دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پای رودخانه ی تیمز

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پای رودخانه ی تیمز

پای رودخانه ی تیمز از آخرین و برجسته ترین آثار نمایشی ماریو بارگاس یوسا، برنده ی جایزه ی نوبل ادبیات است. در این اثر کوتاهِ تک پرده ای که تنها دو پرسوناژ دارد ماریو بارگاس یوسا با قلم جادویی خود بار دیگر به حوزه همیشه مورد علاقه اش یعنی بررسی مرزهای بین واقعیت و مجاز می پردازد و در این مرزبانی زوایای تاریک زندگی ابناء بشر را از ساده ترین و بدوی ترین تا پیچیده ترین و مبهم ترین لحظات آن مورد بررسی قرار می دهد. بحران هویت و جستجوی آن که از دیگر دغدغه های یوسا در تمام آثارش و در کلیه ی سطوح فردی اجتماعی و تاریخی بوده است در این اثر بیش از پیش هویداست.

کلمات کلیدی: ماریو بارگاس، دانلود داستان، داستان، دانلود نمایشنامه، نمایش نامه، نمایشنامه خارجی، آثار نمایشی ماریو بارگاس یوسا،

برای دانلود کتاب پای رودخانه ی تیمز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.