دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نرم افزار گرافیکی Director MX

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نرم افزار گرافیکی Director MX

کتاب نرم افزار گرافیکی Director MX به آموزش برنامه‌ای کاربردی برای تولید ویدیوهای چند رسانه‌ای می‌پردازد.

یکی از روش‌های موثر آموزش و تبلیغات، ایجاد نمایش‌های تصویری به همراه صداست. اگر کاربر هم ببیند و هم بشنود، تاثیر بیشتری می‌پذیرد. چند رسانه‌ای روش نیرومندی برای انتقال اطلاعات است که برای ایجاد آن نیاز به نرم افزار‌های ویژه‌ای مانند Director است که در کتاب حاضر شما بیشتر با این نرم افزار مفید آشنا خواهید شد.

کلمات کلیدی: آموزش نرم افزار director mx، آموزش نرم افزار گرافیکی، برنامه چند رسانه ای، اسپرایت، عکس bitmap، ساخت انیمیشن، متحرک سازی، اسکریپت نویسی با لینگو، فیلم 3بعدی، دایرکتور ام ایکس چیست، آموزش کار با دی ام ایکس،

برای دانلود کتاب نرم افزار گرافیکی Director MX و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.