دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تیپ شخصیتی و همسر گزینی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تیپ شخصیتی و همسر گزینی

 این کتاب هم  برای مجرد ها و هم متاهل ها می تواند مفید باشد. با مطالعه مطالب زیر و معرفی انواع شخصیت از دیدگاه روانشناسی، بر اساس دو گونه طبقه بندی متفاوت، می توانید شخصیت خود را بشناسید. اگر مجرد باشید این آگاهی کمک می کند تا در انتخاب همسر آینده تان موفق تر باشید و تصمیم صحیح تری برای ازدواج بگیرید. اگر متاهل باشید می تواند در برخورد با همسرتان شما  یاری کند، و روابط زناشوئی شما بهبود یابد.  

 

فهرست مطالب

شخصیت وظیفه شناس

شخصیت دارای اعتماد به نفس بالا

شخصیت مِهر طلب

شخصیت نمایشی

شخصیت مراقب

شخصیت حساس

شخصیت فارغ البال

شخصیت ماجراجو

شخصیت پرشور

شخصیت متلون

شخصیت جدی

شخصیت با خصیصه های منحصر بفرد

همسر مناسب تیپ های شخصیتی

تقسیم بندی شخصیت بر اساس انجمن بین المللی روانشناسی

ویژگی های افراد خود شکوفا (Self- actualized)

معیارهای تشخیصی در روانشناسی بالینی و روانپزشکی بر اساس D S M- IV- TM   و I C D

جدول دسته بندی اختلالات شخصیتی (Personality Disorder)

منابع 

کلمات کلیدی: تیپ شخصیتی، همسر گزینی، انتخاب همسر، خود شناسی، همسر مناسب خود را بیابید، یافتن شوهر، انواع شخصیت، شخصیت شناسی، ازدواج، شخصیت با اعتماد به نفس، شخصیت جدی، شخصیت وظیفه شناس، انجمن بین المللی روان شناسی، معیارهای تشخیصی در روانشناسی بالینی، اختلالات شخصیتی، Personality Disorder، کتاب روانشناسی،

برای دانلود کتاب تیپ شخصیتی و همسر گزینی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.