دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب انقلاب فرهنگی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب انقلاب فرهنگی

نوشتار حاضر با بررسی چیستی و ویژگی های انقلاب فرهنگی و سیر شکل یافتن و تحقق آن، طرح کارآمدی و شیوه ی نهادینه نمودن آن در جامعه ی ایران را پیشنهاد می دهد و مشکلات و آسیب های حرکت در این مسیر و راه برون رفت از آن را می شناساند و اساس حرکت در هر انقلابی را (آگاهی) و (انصاف) قرار می دهد و لوازم آن را پی می گیرد و بر لزوم دوری از (اختلاف) و (استبداد) و (پیرایه) در این مسیر مبارک تاکید می نماید.

کلمات کلیدی: ویژگی های انقلاب فرهنگی، برررسی انقلاب فرهنگی،

برای دانلود کتاب انقلاب فرهنگی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.